Instytut Biologii Eksperymentalnej

ul. Kanonia 6/8, 50-328 Wrocław
strona domowa http://www.ibe.biol.uni.wroc.pl/

Dyrektor
prof. zw. dr hab. Robert Wysocki
tel. +48 71 375 41 26
email: robert.wysocki@uwr.edu.pl

Zastępca Dyrektora ds. dydaktycznych
dr hab. Małgorzata Janicka
tel. +48 71 375 41 09
email:malgorzata.janicka@uwr.edu.pl

Sekretariat
mgr Sylwia Zbinkowska
tel. (+48) 71 375 41 18, fax: (+48) 71 375 41 18
email: ibe@uwr.edu.pl

Sekretariat dydaktyczny
mgr Karolina Matković
tel. +48 71 375 40 79
email: karolina.matkovic@uwr.edu.pl

Zakład Fizjologii Molekularnej Roślin
Pracownicy:
dr hab. Małgorzata Janicka, 71 375 41 09
malgorzata.janicka@uwr.edu.pl
dr hab. Katarzyna Kabała, 71 375 41 07
katarzyna.kabala@uwr.edu.pl
prof. zw. dr hab. Grażyna Kłobus, 71 375 41 10
grazyna.klobus@uwr.edu.pl
dr hab. Magdalena Migocka, 71 375 41 13
magdalena.migocka@uwr.edu.pl
dr Ewa Młodzińska-Michta, 71 375 41 12
ewa.mlodzinska-michta@uwr.edu.pl
dr Małgorzata Reda, 71 375 41 08
malgorzata.reda@uwr.edu.pl
dr Anna Wdowikowska, 71 375 41 12
anna.wdowikowska@uwr.edu.pl


Doktoranci:
mgr Dagmara Jakubowska,
mgr Magdalena Zboińska,
mgr Karolina Małas,

 



Zakład Fizjologii Molekularnej Roślin
50-328 Wrocław, ul. Kanonia 6/8
tel. (+48) 71 375 41 10, (+48) 71 375 41 16
email: grazyna.klobus@uwr.edu.pl
Kierownik: prof. zw. dr hab. Grażyna Kłobus

więcej...
Zakład Biologii Rozwoju Roślin
Pracownicy:
dr Alicja Banasiak, 71 375 40 93
alicja.banasiak@uwr.edu.pl
dr Alicja Dołzbłasz, 71 375 40 94
alicja.dolzblasz@uwr.edu.pl
dr hab. Edyta Gola, 71 375 40 92
edyta.gola@uwr.edu.pl
dr Agnieszka Kreitschitz, 71 375 40 91
agnieszka.kreitschitz@uwr.edu.pl
dr Elżbieta Myśkow, 71 375 40 91
elzbieta.myskow@uwr.edu.pl
dr Katarzyna Sokołowska, 71 375 40 97
katarzyna.sokolowska@uwr.edu.pl
dr Paulina Tomaszewska, 71 375 40 94
paulina.tomaszewska@uwr.edu.pl
prof. zw. dr hab. Beata Zagórska-Marek, 71 375 40 96
beata.zagorska-marek@uwr.edu.pl


Doktoranci:
mgr Mateusz Bartz,
mgr Magdalena Biedroń,
mgr Aleksandra Słupianek,

 



Zakład Biologii Rozwoju Roślin
50-328 Wrocław, ul. Kanonia 6/8
tel. (+48) 71 375 40 96, (+48) 71 375 40 94
email: beata.zagorska-marek@uwr.edu.pl
Kierownik: prof. zw. dr hab. Beata Zagórska-Marek
http://www.biol.uni.wroc.pl/zbrr/

 

więcej...
Zakład Genetyki i Fizjologii Komórki
Pracownicy:
dr Ewa Błaszczak, 71 375 41 24
ewa.blaszczak@uwr.edu.pl
dr Ireneusz Litwin, 71 375 41 24
ireneusz.litwin@uwr.edu.pl
dr hab. Ewa Maciaszczyk-Dziubińska, 71 375 41 28
ewa.maciaszczyk@uwr.edu.pl
dr Iwona Migdał, 71 375 41 02
iwona.migdal@uwr.edu.pl
dr Donata Wawrzycka, 71 375 41 28
donata.wawrzycka@uwr.edu.pl
prof. zw. dr hab. Robert Wysocki, 71 375 41 26
robert.wysocki@uwr.edu.pl


Doktoranci:
mgr Tomasz Bąkowski, 71 375 41 27
tomasz.bakowski@uwr.edu.pl
mgr Mateusz Berezowski, 71 375 41 27
mateusz.berezowski@uwr.edu.pl
mgr Seweryn Mucha, 71 375 41 27
seweryn.mucha@uwr.edu.pl
mgr Katarzyna Mizio, 71 375 41 27
katarzyna.mizio@uwr.edu.pl

 



Zakład Genetyki i Fizjologii Komórki
51-328 Wrocław, ul. Kanonia 6/8
tel. (+48) 71 375 41 26
e-mail: robert.wysocki@uwr.edu.pl
Kierownik: prof. zw. dr hab. Robert Wysocki

 

 

więcej...
Zakład Biologii Rozwoju Zwierząt
Pracownicy:
dr hab. prof. Małgorzata Daczewska, 71 375 40 24
malgorzata.daczewska@uwr.edu.pl
dr Magda Dubińska-Magiera, 71 375 40 23
magda.dubinska-magiera@uwr.edu.pl
dr Arnold Garbiec, 71 375 40 23
arnold.garbiec@uwr.edu.pl
dr Izabela Jędrzejowska, 71 375 40 27
izabela.jedrzejowska@uwr.edu.pl
dr Marta Mazurkiewicz-Kania, 71 375 40 25
marta.mazurkiewicz-kania@uwr.edu.pl
dr Marta Migocka-Patrzałek, 71 375 40 23
marta.migocka-patrzalek@uwr.edu.pl
dr hab. Bożena Simiczyjew, 71 375 40 47
bozena.simiczyjew@uwr.edu.pl


Doktoranci:
mgr Jadwiga Jabłońska, 71 375 40 30
jadwiga.jablonska@uni.wroc.pl
mgr Anna Lewicka, 71 375 40 30
anna.kosieradzka@uwr.edu.pl
mgr Ewelina Posyniak, 71 375 40 30
ewelina.posyniak2@uwr.edu.pl
mgr Anna Szewczyk, 71 375 40 30
anna.zielichowska@uwr.edu.pl
mgr Kamil Szymusiak, 71 375 40 30
kamil.szymusiak@uwr.edu.pl


Wolontariusze:
Małgorzata Kilimowicz,

 



Zakład Biologii Rozwoju Zwierząt
50-335 Wrocław, H. Sienkiewicza 21
tel. (+48) 71 375 40 24
email:malgorzata.daczewska@uwr.edu.pl
Kierownik: dr hab. prof. Małgorzata Daczewska

więcej...
Pracownicy ogólnoinstytutowi
Pracownicy:
mgr Sylwia Zbinkowska, 71 375 41 18
sylwia.zbinkowska@uwr.edu.pl
Reanata Kramarczyk, 71 375 40 78
renata.kramarczyk@uwr.edu.pl
Beata Kuligowska, 71 375 41 16
beata.kuligowska@uwr.edu.pl
dr Katarzyna Markowska, 71 375 41 02
katarzyna.markowska@uwr.edu.pl
Katarzyna Pajer, 71 375 40 30
katarzyna.pajer@uwr.edu.pl
mgr Anna Szawłowska-Kubik, 71 375 41 16
anna.szawlowska-kubik@uwr.edu.pl
mgr Magdalena Turzańska, 71 375 40 94
magdalena.turzanska@uwr.edu.pl
mgr Karolina Matković, 71 375 40 79
karolina.matkovic@uwr.edu.pl

 



 

więcej...