Seminarium Instytutu Genetyki i Mikrobiologii

19.11.2016

Zapraszamy na najbliższe seminarium we wtorek 22 listopada o godzinie 13.00 do sali wykładowej 25.

Seminarium będzie prezentowała mgr Katarzyna Danis - Włodarczyk (Zakład Biologii Patogenów i Immunologii, Instytut Genetyki i Mikrobiologii, Uniwersytet Wrocławski; Laboratory of Gene Technology, Faculty of Bioscience Engineering, Katholieke Universiteit Leuven, Belgium), która przygotowuje się do publicznej obrony doktoratu 19 grudnia 2016 r.

Temat prezentacji i rozprawy doktorskiej brzmi:

"Characterization of lytic bacteriophages infecting Pseudomonas aeruginosa and their peptidoglycan and exopolysaccharide degrading enzymes”.

Kolejne seminarium zaplanowane jest na 20 grudnia 2016, na którym wykład wygłosi gość z Kanady, Peggy A. Pritchard, MLIS Associate Librarian,University of Guelph, Canada.

Zapraszamy!