III Ogólnopolska Studencka Konferencja Nauk o Człowieku

18.01.2017

Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe "Goryl", Studenckie Koło Naukowe Antropologów "Kostka" oraz Studenckie Koło Naukowe Kryminalistyki działające przy Uniwersytecie Wrocławskim mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na III Ogólnopolską Studencką Konferencję Nauk o Człowieku "W pierścieniu przemocy", która odbędzie się w dniach 10-12 marca 2017 r. we Wrocławiu.

Nasze cykliczne konferencje mają na celu interdyscyplinarne przedstawienie różnych aspektów ludzkiego życia. Pierwsza edycja dotyczyła ogólnie pojmowanej problematyki śmierci, druga – obracała się wokół tematu miłości i różnych jej rodzajów.

Tegoroczna, już trzecia edycja skupi się na przemocy, w każdym znaczeniu tego słowa.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy studentów kierunków: biologicznych, chemicznych, psychologicznych, socjologicznych, medycznych, prawniczych oraz archeologicznych czy historycznych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów I, II i III stopnia do wzięcia czynnego udziału w sesjach referatowych i sesji posterowej.

Międzywydziałowe Studenckie Koło Naukowe "Goryl"
Studenckie Koło Naukowe Antropologów "Kostka"
Studenckie Koło Naukowe Kryminalistyki